У Ковелі відбувся семінар з організації харчування в закладах освіти

У Ковелі відбувся семінар з організації харчування в закладах освіти

У Ковельському Палаці учнівської молоді імені І.Франка відбувся навчальний семінар щодо впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) для керівників та організаторів харчування закладів дошкільної, загальної середньої освіти м.Ковеля та Ковельського району за участю спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

В Україні триває обов’язковий перехід всіх операторів ринку харчових продуктів (у тому числі й закладів освіти) на систему НАССР. Йдеться про міжнародно визнаний метод виявлення та керування ризиками шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів біологічного, хімічного та фізичного походження, починаючи від сировини до обігу та споживання готової продукції.

НАССР – це організація процесів таким чином, щоб правильно працювало обладнання, а приміщення відповідали вимогам. З цього приводу предстаникам освітніх закладів надані консультації та рекомендації.

Зокрема, було зосереджено увагу на створенні належних умов для дотримання загальної гігієни, обговорили сучасні вимоги до безпечності харчових продуктів, умови їх транспортування і зберігання, організації та контролю технологічних процесів приготування страв.

Безпечність харчових продуктів – це гарантія того, що вони не зашкодять споживачеві, якщо вони виготовлені і спожиті відповідно до призначення. Особливо це важливо, коли мова йде про дітей.


Лідія Заславська,
головний спеціаліст
управління освіти 

Читайте також:

03 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 16.04.2021 
Захворіли за добу: 63
Одужали за добу: 30
Кількість хворих  в стац. МТМО: 82
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти