Звернення міського голови Олега Кіндера до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Звернення міського голови Олега Кіндера до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Сьогодні, 3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Це - символічне нагадування про наш обов'язок перед тими, хто позбавлений повноцінного здоров'я. 
 
На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
 
Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики місцевої влади. 
 
Результатом спільної робои з підприємцями та громадськими організаціями  є поступове впровадження у Ковелі європейських стандартів життя для цієї категорії громадян, їх інтеграція у сучасне суспільство. 
 
Хочеться звернутися зі щирими словами подяки до ковельчан, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими фізичними можливостями, турбуються про них. 
 
Виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять Вам заслужену повагу і людську шану. Нехай піклування про ближнього, співчуття і милосердя стануть нормою нашого повсякденного життя.
 
Зичу  людям з особливими потребами витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Активного Вам довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, Нехай береже Вас Бог.
  
 
 
 З повагою -
міський голова Олег Кіндер

Читайте також:

03 грудня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти