Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами

Волонтери подякували міській владі та відзначили ефективність Програми поводження з безпритульними тваринами

Міська рада затвердила Програму поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі на 2020-2022 роки. На її фінансування передбачено понад 2 млн грн. Ці кошти виділятимуться з міського бюджету упродовж трьох років (2020р. - 788,8 тис грн, 2021р. – 664,5 тис грн, 2022р. - 620,8 тис грн).
Нагадаємо, що Програма реалізовується у Ковелі вже два роки з метою покращення санітарно-естетичного стану міста, гуманного та етичного ставлення суспільства до безпритульних тварин і запобіганню жорстокому поводженню з ними. Це питання залишається актуальним і надалі, адже процес його вирішення довготривалий. Проте, результати проведеної роботи волонтерами-зоозахисниками у співпраці з міською владою та КП "Добробут" уже відчутні.
Під час обговорення проекту рішення до слова запросили представницю волонтерського об’єднання «Kovel Animals». Вона подякувала міській владі, зокрема депутатському корпусу, за те, що у Ковелі ефективно діє Програма поводження з безпритульними тваринами. Цьогоріч уже простерилізовано 249 собак. Волонтерка зауважила, що з їх кількості прилаштовано у добрі руки третину тварин. Тобто вони уже не є безпритульними і вільно не гуляють вулицями міста, адже мають господарів. Більшість собак були простерилізовані силами громадської організації, але оплата здійснена за рахунок коштів комунального підприємства "Добробут". З наступного року зоозахисники займатимуться також і стерилізацією котів.
Міський голова Олег Кіндер подякував волонтерам-зоозахисникам, відзначив їхню активну громадську діяльність та співпрацю у питаннях впровадження у Ковелі Програми поводження з безпритульними тваринами Громадським активістам запропонував долучатися до її вдосконалення, адже вони на практиці знають, що саме варто змінити чи доповнити, аби заходи були ще більш дієвими. Щоб і надалі працювати разом над вирішенням цього важливого для громади питання. Адже лише спільними зусиллями міської влади і волонтерів можна досягти ще кращих результатів.
Волонтери звернулися до міської влади з проханням посприяти у проведенні інформаційно-просвітницької кампанії серед населення щодо важливості стерилізації домашніх тварин. спонукати їх до цього, аби знизити популяцію котів та собак, які потім з домівок ковельчан опиняються на вулиці. Крім того, наголосити, що притулку для утримання тварин у Ковелі немає і бути не може.

Читайте також:

29 листопада 2019
Ковель VS Covid
Станом на 14.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти