Ковельчан запрошують оглянути дивовижні роботи земляка Василя Королюка

Ковельчан запрошують оглянути дивовижні роботи земляка Василя Королюка

У культурно-просвітницькому центрі свої роботи представляє молодий талановитий художник Василь Королюк. Це - перша в Ковелі, але друга персональна виставка автора. Влітку  у Луцьку в рамках проекту «Крок на шляху мистецтва»  експозиція була розміщена в приміщенні арт-кафе «Стоп-кадр», де отримала чимало позитивних відгуків.
Ковельчанам теж знайома його творчість. Василь неодноразово був учасником колективних вернісажів місцевих майстрів. Раніше його живопис тяжів до реалізму. Автор змальовував  сільські та міські пейзажі, пробував себе у мариністиці.
 
Василь Королюк експериментує в різних цікавих техніках та напрямах.  Нині 39 його живописних полотен, більшість яких  створено впродовж року, можна оглянути на виставці. Переважають абстрактні роботи, що вражають  вибухом кольору, експресією та композицією. 
Автор під час відкриття виставки поділився секретами, як йому вдається так продуктивно творити: “Роботи з’являються невимушено і дуже спонтанно, коли просто займаєшся  домашніми справами. І те, що  задумувалось, інколи   на полотні може завершитись зовсім іншим результатом. Про кожну картину можна багато розповідати, адже всі вони створювались по-різному. А натхнення у творчості додають  родина, друзі, бажання перенести свої думки на полотно”.
У цей день у культурно-просвітницькому центрі зібралось чимало ковельчан. Музичний супровід від викладачів та вихованців школи мистецтв створив  приємну і затишну атмосферу, додав святкових нот події.
Привітав автора з дебютом  у рідному Ковелі заступник міського голови Ігор Прокопів.  
 
“Приємно, що вкотре  наша галерея зібрала стільки поціновувачів мистецтва. Радує, коли у цьому залі презентують свої роботи молоді  художники. Цією виставкою автор прикрасив наше сьогодення. Він додав у нього  яскравих емоцій, барв. Його картини нас заставляють задуматись, пофантазувати, помріяти і просто забути про буденні клопоти і проблеми”, -   зауважив Ігор Ярославович.  
Він подякував художнику за сміливість, велику працю, побажав не зупинятись на досягнутому та вручив відзнаку міського голови.
 
Багато хороших слів прозвучало на адресу Василя Королюка від колег по цеху — Оксани Цюпяшук та Миколи Конопацького. Директор історичного музею Маргарита Матвійчук назвала  вернісаж вибухом різнобарв’я та  натхнення. 
 
- Це сплеск позитивної потужної енергетики, яка не може поміститись в одній людині. Вона не може залишити байдужим нікого. Василь прекрасно відчуває кольори, бавиться ними, імпровізує, експериментує. У нього є свій власний почерк, але він і далі у творчому пошуку. Виставка — це сутність художника, здатність відчувати цей світ і милуватись ним.
Упродовж місяця ковельчани зможуть оглянути дивовижні роботи свого земляка. Запрошуємо усіх, хто цікавиться і любить живопис, у культурно-просвітницький центр.

Читайте також:

27 листопада 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти