У Ковелі обрали нового голову міської ради ветеранів

У Ковелі обрали нового голову міської ради ветеранів

20 листопада відбулась звітно-виборна конференція Ковельської міської ради ветеранів війни, праці і Збройних Сил за участю керівників та членів первинних організацій. У зібранні взяли участь начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Діана Возна.

Перед початку роботи учасники вшанували пам’ять померлих ветеранів хвилиною мовчання. На порядок денний конференції було винесено питання:  звіт голови ради ветеранів про проведену роботу та звіт ревізійної комісії. Діяльність ветеранського активу визнали задовільною. За словами голови ревізійної комісії Євгенії Головницької, кошти, які виділялись міською радою, витрачались на потреби, передбачені статутом.  Фінансових порушень не виявлено.

На засіданні обговорено низку важливих питань, якими сьогодні живе громадський осередок.
 
На конференції обрано нового голову міської ради ветеранів. Ним стала Марія Павлівна Батраченко, яка працювала тут секретарем.
 
Марія Павлівна подякувала колегам і висловила сподівання на подальшу співпрацю, взаємопідтримку і розуміння.

Директор територіального центру соціального обслуговування Діана Возна  адресувала слова вдячності за багаторічну роботу попередньому керівнику Подолянчуку Віталію Семеновичу та привітала новообраний актив організації.

Музичні вітання учасникам конференції подарували слухачі мистецького факультету Університету ІІІ віку.

     
Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) м. Ковеля

Читайте також:

22 листопада 2019
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти