Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Виконком затвердив умови продажу на аукціоні будівлі поліклініки центральної районної лікарні

Виконком затвердив умови продажу на аукціоні будівлі поліклініки центральної районної лікарні

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету розглянуто майже 50 питань порядку денного.

Члени виконкому погодили внесення змін до міського бюджету. За підсумками січня-жовтня до загального фонду отримано коштів (без врахування міжбюджетних трансфертів)  в сумі 312 млн 731,1 тис.грн ,  або 105,1 відсотка до призначень на цей період та 87 відсотків до затвердженого показника на рік.

Цей ресурс буде використано для забезпечення необхідних видатків, в яких виникла нагальна потреба.

Додаткові кошти отримають комунальники, заклади охорони здоров’я, культури, освіти, фізичної культури та спорту, компенсацю фізичні та юридичні особи, які здійснюють пільгові перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування.

У ході роботи затвердили умови продажу на аукціоні об'єкта малої приватизації комунальної власності міста -  будівлі поліклініки центральної районної лікарні площею 202,2 кв.м, яка розміщена на вул. Незалежності, 122.
Стартова ціна  об'єкта (з ПДВ) для аукціону з умовами – 579 087,00 (п'ятсот сімдесят дев'ять тисяч вісімдесят сім ) гривень.
Переможець аукціону буде  зобов'язаний зберегти цільове призначення об’єкта, провести реконструкцію зі збереженням характеру історичного середовища в порядку, визначеному чинним законодавством, оформити право користування земельною ділянкою, на якій він розміщений.    

Виконком також підтримав проєкт рішення про клопотання щодо присвоєння почесного звання “Мати -героїня” ковельчанці Людмилі Гнатюк, яка виховує п’ятеро дітей.

Взято до відома інформації про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля та міського бюджету за 9 місяців нинішнього  року, організацію харчування хворих та забезпечення лікувальних закладів овочами на осінньо-зимовий період, підготовку міського господарства до роботи взимку, про концертно-просвітницьку діяльність школи мистецтв, співпрацю з містами-партнерами, роботу відділів обліку, розподілу та приватизації житла й програмно-комп’ютерного забезпечення.

Прийнято чимало рішень з житлових, містобудівних, комунальних, соціальних та питань захисту прав дітей.

Читайте також:

14 листопада 2019
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти