У Ковелі встановили автоматизоване табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту на зупинку «СШ №3»

У Ковелі встановили автоматизоване табло прогнозування часу прибуття громадського транспорту на зупинку «СШ №3»

Другий рік поспіль триває співпраця виконавчого комітету, як організатора міських пасажирських перевезень, з підприємцями-перевізниками та представниками ТОВ «Дозор Україна» зі встановлення GPS-трекерів на транспортних засобах загального користування, які були заявлені у конкурсах.

Електронна мапа автобусних маршрутів громадського транспорту м. Ковеля (яку можна переглянути за посиланням https://city.dozor.tech/ua/kovel/city) і які будуть відображатись на електронному табло, налічує 16 транспортних одиниць. До кінця нинішнього року планується обладнати пристроями GPS-навігації ще чотири.

Пасажирські перевезення в нашому місті здійснюють ТзОВ «Галактика-Авто» та 16 підприємців на 32 автобусних маршрутах, на яких працює 43 транспортні засоби. Більша половина з них ще не має трекерів.

ТОВ «Дозор Україна» ініціювало і днями за свій кошт встановило автоматизоване табло прогнозування часу на зупинці «СШ № 3». Це дозволяє відстежувати час прибуття очікуваної маршрутки. Що відповідно є запорукою дотримання графіка руху, поліпшення роботи транспорту та надання якісних послуг пасажирам.

Відділ економічного розвитку та торгівлі 

Читайте також:

21 жовтня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти