Депутати розглянули понад 40 земельних й містобудівних питань

Депутати розглянули понад 40 земельних й містобудівних питань

Під головуванням Анатолія Кислюка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування. У роботі взяли участь депутати Олександр Артишук, Ірина Роїк, Сергій Вишневський, секретар міської ради Віра Федосюк, автори проєктів рішень.

Як результат розглянуто понад 30 проєктів рішень з регулювання земельних відносин в місті. Вони стосуються надання дозволів на розроблення документації, складання проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проєктів землеустрою, надання ділянок в оренду та постійне користування, договорів оренди землі, її власності тощо.

Погодили обранці громади внесення змін до Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, затвердження та надання дозволу на розроблення детальних планів територій.

У ході роботи роз’яснення та відповіді на запитання давали Алла Лонюк – головний спеціаліст відділу земельних ресурсів й Людмила Мурай - начальник відділу містобудування та архітектури.

Комісія підтримала звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо оформлення правовстановлюючих документів учасниками бойових дій, які безпосередньо брали та беруть участь в антитерористичній операції та операціїї об’єднаних сил на сході України, на земельні ділянки в межах м. Ковель. 

Читайте також:

21 жовтня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти