Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови  по провулку Тараса Шевченка, 2 в місті Ковелі Волинської області». (Скачати)

Детальний план території  розроблено з метою уточнення планувальної структури і параметрів забудови земельної ділянки,  визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: ТзОВ «Саша-К ЛТД»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  22  листопада 2018 року №44/51 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по провул. Тараса Шевченка, 2» 

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста  Ковеля. Її площа становить 0,0226 га і складається з двох ділянок площами 200 та 26 кв.м, які перебувають у приватній власності для будівництва і обслуговування житлового будинку та для гаражного будівництва  (кадастрові номери 0710400000:08:001:0059, 0710400000:08:001:0090). Детальним планом пропонується зміна цільового використання ділянки площею 26,0 кв.м, з цільовим призначенням - для будівництва індивідуальних гаражів  і переведення її у категорію земель для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та об’єднання з ділянкою прощею 200 кв. м.  На утвореній  ділянці пропонується розмістити господарську будівлю. Площа забудови складатиме -110,9 кв.м, площа мощення –115,1 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Загальні дані
Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту
План існуючого використання території
Проектний план суміщений із схемою проектних планувальних обмежень та планом червоних ліній
Схема організації руху транспорту і пішоходів
Схема інженерних мереж споруд і використання підземного простору
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Поперечний профіль вулиці

Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 19 жовтня 2019 року до 21 листопада 2019 року з  8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 21 листопада 2019 року.        
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови  по провулку Тараса Шевченка, 2 в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 29 жовтня 2019 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
            Виконавчий комітет Ковельської міської ради 

Читайте також:

19 жовтня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти