У Ковелі експертна комісія визначила переможців конкурсу “Успішний педагог”

У Ковелі експертна комісія визначила переможців конкурсу “Успішний педагог”

Напередодні Дня вчителя уже втретє у нашому місті проходить конкурс “Успішний педагог”. Нагорода вручається за внесок у професію. У цьому році переможці отримають премію міської ради у сумі 20 тисяч гривень кожний.

Кандидатури визначали адміністрації закладів, методичні об’єднання педагогів, батьківська громадськість. Також було право на самовисування. Усі бажаючі представляли свої досягнення у вигляді мультимедійної презентації на розгляд педагогічної ради, яка шляхом таємного голосування визначала, хто стане претендентом від школи на премію міської ради «Успішний педагог».

А далі працювала експертна комісія, яку очолює заступник міського голови Ігор Прокопів. До її складу входять депутати Ковельської міської ради, ветерани педагогічної праці, представники управління освіти.

Основою роботи комісії є Положення, де зазначені критерії оцінювання професійних компетентностей претендентів, яких цьогоріч було 13. З них - 7 представників загальної середньої освіти, 4 - дошкільної та 2 - позашкільної.

Всі вони найперше передали презентаційні матеріали про свої досягнення на засіданні комісії. Деякі кандидати дистанційно, за свої творчі доробки і письмові розповіді про власні здобутки, набрали надзвичайно високі бали, переконали у своїй професійній майстерності і були звільнені від традиційної співбесіди, адже комісія їх уже визнала переможцями.

Кілька претендентів сьогодні прийшли на “живе спілкування”, аби експерти обрали інших володарів почесного звання.

Звісно, це задача не з легких, бо всі, хто долучається до творчих змагань, відомі в місті педагоги, які користуються визнанням та авторитетом в освітянській спільноті та серед учнівської і батьківської громадськості. Вони мають власні цікаві напрацювання, а їх учні демонструють яскраві досягнення.

Рішення прийнято, а “Успішні педагоги-2019” свої нагороди отримають під час урочистостей з нагоди Дня вчителя. Тоді й дізнаємось їх імена. Втім, відомо, що вчителям загальної середньої освіти вручать 5 премій, представникам дошкільної освіти - 4, позашкільної - 1. 

Читайте також:

17 вересня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 17.09.2021 
Захворіли за добу: 58
Одужали за добу: 7
Кількість хворих  в стац. МТМО:  43
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти