Привітання міського голови з Днем фізичної культури та спорту

Привітання міського голови з Днем фізичної культури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту!
 
Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту! 
 
Наше місто постійно перебуває у вирі спортивного життя. Ми  приймаємо різноманітні представницькі змагання. Безперечно, «візитною карткою» є традиційний мотокрос, веслування на байдарках і каное, кікбоксинг, жіночий бокс та вільна боротьба і, звісно, футбол.
Для цього у місті створюється потужна спортивна база. Лише за останні роки збудовано 4 міні-стадіони. Три роки тому  відкрили новий тенісний клуб у третій школі, проведено реконструкцію стадіону «Верес», у  міському центрі «Спорт для всіх» восени буде завершено будівництво повноцінного великого поля, яке  функціонуватиме у різні пори року.
 
Ковель пишається своїми земляками, які досягли вершин і неодноразово прославляли наше місто на спортивних аренах та стали переможцями і призерами на першостях країни, Європи, світу. Аби з юних ковельчан виховати чемпіонів чимало зусиль, своїх знань та вмінь докладають знані у місті тренери,  викладачі фізичного виховання.
 
Усім велике спасибі і подальших вам успіхів. Впевнений, що спортивний і фізкультурний рух у нашому місті і надалі буде розвиватися та завойовувати все більше коло прихильників.
 
Зичу всім  міцного здоров’я, добра, радості, нових перемог на спортивних аренах в ім’я нашого міста та України.
    
 
З повагою -
міський голова  Олег Кіндер 

Читайте також:

13 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти