Ковельчанин Владислав Дудар здобув "срібло" на юніорському міжнародному турнірі з боксу

У Мінську з 3 по 7 вересня тривав турнір пам'яті Заслуженого тренера Республіки Білорусь Володимира Ботвінніка. Його учасниками стали 150 спортсменів з десяти країн світу, які змагалися за медалі у 13-ти вагових категоріях.

У боксерських поєдинках взяла участь й збірна команда України, до складу якої входив 15-річний ковельчанин, учень ЗОШ №10, Владислав Дудар.

Вихованець тренера Миколи Потапюка (Боксерський клуб «Панчер», м. Ковель) у ваговій категорії 75 кг показав високий рівень підготовки та спортивної майстерності. У двох поєдинках Владислав переміг білоруських боксерів, а у фіналі поступився російському спортсмену, посівши друге місце.

Вітаємо ковельчанина та його тренера з високим результатом та бажаємо перемог у майбутньому!