У Ковельському пологовому будинку після капітального ремонту відкрили відділення для матусь та новонароджених

У Ковельському пологовому будинку після капітального ремонту відкрили відділення для матусь та новонароджених

Учора, 3 вересня, в пологовому будинку Ковельського МТМО після капітального ремонту відкрили сучасний операційний блок з післяопераційними палатами та відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

Ремонтні роботи та придбання меблів і обладнання стало можливим за рахунок співфінансування з міського бюджету та коштів медичного об'єднання.

Оглянули оновлені приміщення міський голова Олег Кіндер та головний лікар МТМО Олег Самчук.

У відділенні облаштовані окремі модернізовані реанімаційні зали для жінок та новонароджених, які відповідають світовим стандартам надання медичної допомоги та оснащені новітнім обладнанням. Встановлені спеціалізовані функціональні ліжка-трансформери з електроприводом, які є комфортними та зручними для перебування пацієнток в післяопераційних палатах та палатах інтенсивної терапії.

Кілька років тому міська влада визначила одним із пріоритетних напрямків роботи - створення належних умов у лікувальних закладах. З тих пір капітально відремонтували хірургічне, отоларингологічне, інфекційне, кардіологічне, терапевтичне, приймальне відділення та біохімічну лабораторію центральної лікарні.

Міський голова на початку цього року зазначив, 2019 - стане роком змін і у пологовому будинку.

На переконання Олега Олексійовича, все це сьогодні стає можливим завдяки хорошій організації праці, злагодженим діям усіх, хто працює у ковельській медицині, тісній співпраці з міською владою.

“Все це тільки додає бажання і далі допомагати медикам, підтримувати всі хороші починання”, - наголосив очільник міста.

Колектив пологового будинку щиро дякує міському голові Олегу Кіндеру та депутатам міської ради за неодноразову вагому підтримку та допомогу. 

Читайте також:

04 вересня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти