Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Пушкіна, 6 в місті Ковелі Волинської області».
Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 23 травня 2019 року № 51/43 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Пушкіна, 6»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Проектом передбачається розмістити на земельних ділянках площею 76.0кв.м (кадастровий номер 0710400000:08:003:0035), 30.0кв.м (кадастровий номер 0710400000:08:003:0039), які перебувають у приватній власності і мають цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а також земельній ділянці площею 477.0кв.м, яка перебуває у комунальній власності, індивідуальний житловий будинок з гаражем. Загальна площа сформованої ділянки складатиме 583кв.м, в тому числі площа забудови - 100,0 кв.м, площа мощення – 213,3 кв.м, площа озеленення – 269,7 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали:
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 27 серпня 2019 року до 27 вересня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 27 вересня 2019 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови по вулиці Пушкіна, 6 в місті Ковелі Волинської області відбудуться 10 вересня 2019 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).


Виконавчий комітет Ковельської міської ради 

Читайте також:

27 серпня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 16.06.2021 
Захворіли за добу: 9
Одужали за добу: 48
Кількість хворих  в стац. МТМО: 38
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти