Незалежній Україні - 28

Незалежній Україні - 28

Дорогі ковельчани!
 
 
Незалежній Україні  - 28.
Сьогодні  - це не просто День народження держави. Це день пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за незалежність, про тих, хто віддав своє життя за Україну, захищаючи її територіальну цілісність на сході. 
 
Це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття - виховувати в нас відповідальність за прийняті   рішення. 
 
Проте, незалежність – це не лише непорушність кордонів. Справжня незалежність – це  добробут сімей, гідна освіта та якісна медицина, конкурентна економіка та привабливий  інвестиційний клімат. Незалежність – це активне громадянське суспільство та право самостійно визначати майбутнє власної держави.
 
Нам є чим пишатись, що виправляти,  вдосконалювати. Передусім завжди слід пам'ятати, що змінити ситуацію можна, починаючи з себе.  
 
У нашому рідному місті ми вибудовуємо свій шлях розвитку. Прагнемо якісних змін і крок за кроком досягаємо цього. Завдяки Вам, шановні земляки,  наш Ковель – знане і гарне місто, з особливим колоритом, хорошим економічним і культурним потенціалом.
 
Слова шани і вдячності адресую нашим військовим. Низький уклін матерям та батькам, які виховали патріотів.  Дякую усім Вам, шановні ковельчани, за  підтримку української армії, наших  бійців, їх сімей. 
 
Щиро вітаю усіх зі святом – Днем Незалежності України. Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу усім нам найперше миру, благополуччя, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів.
 
Будьмо горді тим, що здобули право бути собою та господарями своєї долі! 
 
 
З Днем Незалежності! 
Слава Україні!
 
З глибокою, шаною і повагою
Міський голова  Олег Кіндер

Читайте також:

24 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти