У Ковелі планується звести багатоквартирний житловий будинок по провулку 40 років Перемоги

У Ковелі планується звести багатоквартирний житловий будинок по провулку 40 років Перемоги

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирного житлового будинку по провулку 40 років Перемоги в місті Ковелі Волинської області».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 25 квітня 2019 року № 50/52 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по провул. 40 років Перемоги».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у південно-західній частині міста Ковеля, її орієнтовна площа становить 0,8148 га. На цій території пропонується розмістити 4-секційний багатоквартирний житловий будинок висотою 10 поверхів. У будинку передбачається влаштувати 190 квартир на 470 мешканців. У даному кварталі знаходиться три автостоянки, на яких можливо забезпечити розміщення автомобілів мешканців житлового будинку у кількості 160 шт. Площа забудови складатиме 1583,6 кв.м, площа мощення – 3572,8 кв.м, площа озеленення – 2991,6 кв.м.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Текстові матеріали:
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 20 серпня 2019 року до 20 вересня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 20 вересня 2019 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення багатоквартирного житлового будинку по провулку 40 років Перемоги в місті Ковелі Волинської області відбудуться 10 вересня 2019 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Виконавчий комітет Ковельської міської ради» 

Читайте також:

20 серпня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти