У Ковелі на 40 років Перемоги та Винниченка відремонтують дорогу, на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги, 17 — прибудинкові території

У Ковелі на 40 років Перемоги та Винниченка відремонтують дорогу, на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги, 17 — прибудинкові території

Літній сезон — гаряча пора для комунальників. На сьогодні у різних мікрорайонах міста розпочали ремонт доріг. Зокрема,  на вулиці 40 років Перемоги   - від НВК № 13 до Володимирської. Крім асфальтування тут буде здійснено реконструкцію мереж водовідведення. 
Як повідомив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук,  до нового навчального року роботи планують завершити Це буде такий своєрідний подарунок на 1 вересня  юним ковельчанам — школярам НВК №13.
Підрядник уже завіз бордюри і підготував грунт для їх встановлення. У міському бюджеті на цей об’єкт передбачено 4,2 млн грн.
Відповідно до плану розвитку цього мікрорайону також ведеться ремонт  прибудинкових територій  на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги, 17.

Тут є проблема підтоплення. Тож найперше взялись за реконструкцію водовідведення.
Приступили ремонтники і до роботи на вулиці Винниченка. Торік було заасфальтовано відрізок від Незалежності до Грушевського, у нинішньому році нове покриття прокладуть від Грушевського до Вітовського. 
Поруч, на вулиці Грибоєдова, працівники ПрАТ “ШБУ — 63”  будують мережу водовідведення, що дасть змогу відвести поверхневі води з вулиці Винниченка.
Андрій Стернічук запевняє, що по завершенні - дорогу на Грибоєдова буде відремонтовано. 
Приємні зміни стались і для  мешканців вулиці Дружби. У цій частині міста — приватна забудова. Помешкання зводились останніми роками і поки доїзду до них не було, особливо ранньою весною та восени. Тепер для тих, хто живе на цій вулиці, ця проблема залишиться в минулому. Тут здійснено виправлення профілю грейдером з підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю. 
Найближчим часом також продовжаться роботи на вулиці Відродження. Там, як і планували, постелять чистовий шар асфальту та викладуть з бруківки  тротуар. 

Читайте також:

18 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти