Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до  детального плану території розміщення об’єктів громадського призначення та дорожнього сервісу в районі вулиць Володимирська-Варшавська  в місті Ковелі Волинської області» (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «Ковелькомунпроект»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  28 березня 2019  року № 49/53 «Про  дозвіл на внесення змін до детального плану території в районі вулиць Володимирська-Варшавська»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
 
Основні техніко-економічні показники проекту:
Зміни до детального плану території стосуються земельної ділянки площею 1,6835 га, яка  перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (кадастровий номер 0710400000:15:008:0195). Проектом уточнюється площа забудови торгового комплексу і його транспортне обслуговування. 
Площа забудови об’єкта торгівлі складатиме 5320,0 кв.м, площа мощення - 10372,7 кв.м, площа озеленення – 1142,3 кв.м. Для належного обслуговування торгового комплексу  передбачається влаштування майданчика для паркування автомобілів на  91 машиномісце.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
Схема планувальних обмежень
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 17 липня 2019 року по 19 серпня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 

 Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 19.08.2019 року.        
 
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
 
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до  детального плану території розміщення об’єктів громадського призначення та дорожнього сервісу в районі вулиць Володимирська-Варшавська в місті  Ковелі Волинської області відбудуться 30 липня  2019 року о 15.00 в каб. 316 Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Виконавчий комітет Ковельської міської ради
 

Читайте також:

17 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти