Жінкам розповіли, як не стати жертвою домашнього насильства

Жінкам розповіли, як не стати жертвою домашнього насильства

Щороку домашньому насильству в Україні піддаються 1,8 мільйона жінок. Лише 10 відсотків з них звертаються  до правоохоронців.  Кожен день поліція фіксує більше 300 фактів сімейного насилля, і в 70-80 відсотках випадків його жертвами стають жінки.
Як не допустити домашньої наруги, як вберегти себе, який захист потерпілим гарантує держава. Ці та інші питання обговорювались  під час семінару “Протидія домашньому насильству”, який проводився з ініціативи Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки Ковельського міськрайонного центру зайнятості для жінок, які шукають роботу.
 
 
Заступник начальника сектору превенції Ковельського відділу поліції майор Юрій Єрохін розповів присутнім, що таке домашнє насильство, які його форми. Зазвичай люди, які зазнають страждань, не розуміють, що зіткнулись із цим ганебним явищем. У суспільстві існує думка, що насильством слід вважати лише фізичні вияви агресії. Юрій Миколайович дав рекомендації, як правильно поступити та куди звернутись тим, хто став жертвою чи свідком. Звернув також увагу на спеціальні заходи, які застосовуються до кривдника: терміновий заборонний та обмежувальний приписи.
 
Фахівець із соціальної роботи Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетана Поремчук наголосила, що у випадку, коли людина зазнала будь-якого виду насильства або розуміє, що існує загроза його скоєння, найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ! Розказати друзям, знайомим, сусідам або родичам про такі факти, звертатись за допомогою до поліції, соціальних служб.

Читайте також:

16 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти