Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення садибної житлової забудови по вулиці Кришталевій в місті Ковелі Волинської області».(скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  27 вересня 2018  року № 42/82 «Про дозвіл на внесення змін до  детального плану території розміщення садибної житлової забудови по вулиці Кришталевій»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
        Основні техніко-економічні показники проекту:
Площа території, охопленої містобудівною документацією складає 3,47 га. Детальним планом передбачається проведення реконструкції зеленої зони в районі вулиці Кришталевої та обладнання на її території парку відпочинку, встановлення спортивних майданчиків, ігрової зони для дітей та  влаштування водойм.
Площа мощення алей і доріжок  складатиме 1490,3 кв.м, площа мощення майданчиків – 3515,8 кв.м, площа озеленення – 25352,8 кв.м, площа водойм - 4341,1 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
Схема планувальних обмежень
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 15 липня 2019 року по 15 серпня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
      Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 15.08.2019 року.        
       Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
        Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення садибної житлової забудови по вулиці Кришталевій в місті Ковелі Волинської області» відбудуться 30 липня  2019 року о 15.00 в каб. 316 Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
  Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

15 липня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 03.03.2021
Захворіли за добу: 8
Одужали за добу: 2
Кількість хворих  в стац. МТМО: 31
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти