Діти без щеплень не можуть відвідувати школи і садочки

Діти без щеплень не можуть відвідувати школи і садочки

В Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру.
 
Впродовж минулого навчального року у Ковелі проводилась широкомасштабна просвітницька кампанія щодо необхідності щеплень. У результаті кількість невакцинованих дітей проти кору у навчальних закладах суттєво зменшилась. Втім, ця проблема залишається актуальною і перебуває на контролі міської влади.
 
Під час зустрічей  з керівниками навчальних закладів, лікувальних установ  було прийнято рішення, що до 1 вересня всі школярі мають бути вакциновані також від дифтерії. Найближчим часом прогнозується поширення цієї недуги, від ускладнень якої рівень смертності сягає 50%, а рівень інвалідизації – до 40%. 
На  питаннях вакцинації  під час сьогоднішньої апаратної наради акцентував увагу міський голова Олег Кіндер.
Він доручив начальникам відділу охорони здоров’я Лідію Жолінську та управління освіти Віктора Бичковського  активізувати цю роботу в межах своєї компетенції.
 
Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб").
 
Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів.

Читайте також:

15 липня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 26.07.2021 
Захворіли за добу: 1
Одужали за добу: 1
Кількість хворих  в стац. МТМО:  8
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти