Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території  кварталу житлової забудови по вул. Володимира Кияна в місті Ковелі Волинської області (колишнє військове містечко)».(скачати)

Детальний план території  розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території,  визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Проектно-вишукувальний інститут «Волиньагропороект».
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 26 липня 2018 року  № 40/57 «Про дозвіл на внесення змін до детального плану території кварталу житлової забудови по вул. Володимира Кияна (колишнє військове містечко)
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:
Проектом передбачається внесення змін до затвердженого детального плану території в частині розміщення гаражів для службового автотранспорту на території котельні по вул. Володимира Кияна, 49. Територія, яка охоплена детальним планом території складає 0,6816 га, Земельна ділянка, на якій розміщена котельня   має площу 0,6480 кв.м і складається з трьох земельних ділянок, які перебувають у комунальній власності з цільовим призначенням, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), кадастрові номери ділянок  0710400000:42:006:0030, 0710400000:42:006:0024, 0710400000:42:006:0033. Площа забудови складатиме  1470,0 кв.м, в тому числі площа проектного гаража - 175,0 кв.м, площа мощення – 3854,0 кв.м, площа озеленення – 1492,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Схема організації руху транспорту і пішоходів
Схема планувальних обмежень
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 15 липня 2019 року по 15 серпня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
      Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 15.08.2019 року.        
       Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
        Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території  кварталу житлової забудови по вул. Володимира Кияна в місті Ковелі Волинської області (колишнє військове містечко)» відбудуться 30 липня  2019 року о 15.00 в каб. 316 Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

15 липня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти