На фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе” до Ковеля з'їхались понад 70 учасників з необмеженими можливостями

На фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе” до Ковеля з'їхались понад 70 учасників з необмеженими можливостями

Під час святкування Дня міста в Ковелі вже вдруге відбувся  ФЕСТ КОВЕЛЬ 2019. У програмі заходу -  фізкультурно-оздоровчий фестиваль «Перемагай себе» серед  осіб з інвалідністю і виставка-продаж робіт Hand Made. Ініціатором і організатором  виступила відома в місті і за межами України громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” спільно з відділом фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.
На відкритті учасників привітали заступник міського голови Ігор Ярославович Прокопів та голова громадської організації “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії”, він же і головний суддя заходу,  Володимир Аврамович Кравчук.
Участь у фестивалі взяли понад 70 представників Ковельського, Старовижівського, Рожищенського та Турійського районів, міст Рівного,  Володимира-Волинського і   Ковеля.
 
Змагалися у 3-х видах спортивних ігор: боча, дартс, кеглі. Згідно своїх фізичних можливостей учасники були поділені на 3 класи. Змагання з боча проходили на 3-х своєрідних кортах, в дартсі і кеглях віддалі для кидків були різні, в залежності від класу.
 Відповідно до підсумкового протоколу успіхи ковельчан такі:
БОЧА ВС-1/ВС-2  - Сахарук Максим, Сколінчук Едуард  - 3 місце;
БОЧА ВС-4/ВС-5 - Набруско Євген, Яренчук Ольга  - 2 місце;,Панечко Григорій, Ющук Михайло   - 3 місце;
БОЧА опен-клас  - Дружиніна Оксана, Дудка Олександр - 2 місце, Савенюк Олександр, Клюнда Віктор  - 3 місце;
ДАРТС II категорія (жінки) - Панчук Анастасія  -2 місце,  Баюк Тетяна  -3 місце;
ДАРТС I категорія (чоловіки) - Савенюк Олександр -1 місце, Кравчук Володимир  -2 місце; 
ДАРТС II категорія (чоловіки) - Набруско Євген  - 2 місце, Вакульський Олександр  -3 місце;
КЕГЛІ I категорія (жінки) - Дружиніна Оксана  -3  місце;
КЕГЛІ II категорія (жінки)  - Яренчук Ольга   - 1 місце,  Ринковська Катерина  - 3 місце.
КЕГЛІ I категорія  (чоловіки) - Савенюк Олександр  -1 місце;
КЕГЛІ II категорія (чоловіки) -  Вакульський Олександр, Сахарук Максим  - 3 місце.
 
Суддівство провели: БОЧА - Аскеров Едуард, Паталій Богдана, Дружинін Андрій, Миронюк Юрій. ДАРТС, КЕГЛІ — Борусевич Валентина, Барщевський Олександр, Вакульська Наталія.
 
Також люди з необмеженими можливостями представили виставку ручних робіт, яка не залишила без уваги відвідувачів свята. Свої витвори представили Яренчук Ольга та  Набруско Євгеній з Ковеля,  Білінець Тетяна  з Білина.
Хороший настрій і гарне спілкування мешканців різних регіонів, позитивні емоції від зустрічі давніх друзів, а також  нові знайомства  -  такою була атмосфера спортивного свята. Усі відчули, що життя триває і має свої кольорові барви.
Учасники були нагородженні дипломами, подарунками. Дуже вдячні за допомогу у проведенні свята усім небайдужим благодійникам.
 
А ще цього дня відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу "Кращий". Під час святкування Дня  Ковеля на центральній сцені міський голова Олег Кіндер вручив пам'ятні відзнаки успішним представникам громади. У номінації "Громадський діяч року"
нагороду отримав голова громадської організації "Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії" Володимир Кравчук .
 
 
                    
Ольга Яренчук,
прес-секретар громадської організації
Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії"

 

Читайте також:

12 липня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 30.11.2021 
Захворіли за добу: 66
Одужали за добу:108
Кількість хворих  в стац. МТМО: 90
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти