У Ковелі з благодійним концертом виступив Заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець

У Ковелі з благодійним концертом виступив Заслужений артист естрадного мистецтва України Сергій Скулинець

У Ковелі відбувся благодійний концерт "Мама" за участю Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Сергія Скулинця.
Зібрані під час мистецького дійства кошти будуть спрямовані на лікування 8-річного ковельчанина Серафима Строчука. У хлопчика діагнозтували метафізарну дисплазію Шмідта, низькорослість, варусну деформацію обох нижніх кінцівок, деформацію та констрактуру обох ліктьових суглобів. У вересні необхідно провести операцію, аби Серафим міг повноцінно рости та розвиватися.
Серафим разом з сім’єю теж прийшов на концерт. Від Сергія Скулинця та магазину “Тигрес” він отримав чудовий подарунок  - здоровенну м’яку іграшку.
Заступник міського голови Ігор Прокопів подякував гостю з Луцька за добру справу і побажав подальших творчих успіхів, запросив на нові зустрічі з ковельчанами.
Благодійний захід відбувся за сприяння міського голови Олега Кіндера, відділу культури виконавчого комітету, депутатів Ковельської міської ради.
Збір коштів на лікування Серафима триває. Усі охочі допомогти хлопчику, звертайтесь у міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте також:

21 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти