Постійна комісія підтримала проекти рішень щодо перейменування закладів загальної середньої освіти, затвердження нових редакцій їхніх статутів, конкурсу на посади керівників

Постійна комісія підтримала проекти рішень щодо перейменування закладів загальної середньої освіти, затвердження нових редакцій їхніх статутів, конкурсу на посади керівників

Низку проектів рішень розглянула постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії. Її засідання відбулося учора під головуванням Ігоря Ткачука, за участю членів комісії - Богдана Солодухи, Валерія Кубая, Олени Клімашевської, Валерія Гарбара, Юрія Міцури, секретаря міської ради Віри Федосюк, заступника міського голови Ігоря Прокопіва.
Про роботу відділу патрульної поліції у м. Ковелі комісію поінформував заступник керівника Сергій Цигульов. У своєму виступі він зупинився на напрямах діяльності і результатах, відповів на запитання. Сьогодні особовий склад відділу налічує 56 чоловік, за штатним розписом їх має бути 72. Тому є певні складнощі, велике навантаження на патрульних. 
 
 
Обранці громади висловили пропозиції стосовно охоплення відпрацюваннями територій освітніх закладів, де у літній період збирається молодь, яка залишає після себе непривабливу картину. Також назвали адреси у центральній частині міста та у мікрорайоні сільмашу, де розпиваються спиртні напої, і просили звернути особливу увагу на ці місця.
Ряд питань, які опрацьовувались, зумовлені реформою освіти. Вони стосуються перейменування закладів, затвердження нових редакцій їхніх статутів, конкурсу на посаду керівника. 
 Через два місяці закінчуються строкові трудові договори (контракти) директорів шкіл №1, №7, №11. Депутати рекомендували до затвердження на сесії проект рішення про проведення конкурсу на посади керівників  цих закладів загальної середньої освіти та делегували до складу конкурсної комісії депутатів Ігоря Ткачука та Юрія Міцуру.
Таке ж рішення комісії щодо проектів про перейменування та затвердження нових редакцій статутів закладів загальної середньої освіти «ЛІЦЕЙ №1 м.КОВЕЛЯ», «ЛІЦЕЙ №7 м. КОВЕЛЯ»,  «ЛІЦЕЙ №11 м. КОВЕЛЯ», ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №13 МІСТА КОВЕЛЯ», ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СТАНЦІЯ  ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ МІСТА КОВЕЛЯ».
 
 У ході роботи погодили внесення змін до "Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на  2019 рік», які стосуються коригування сум видатків в межах передбачених коштів. Взято до відома інформацію про роботу відділу культури виконавчого комітету міської ради.

Читайте також:

21 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти