Міський голова Олег Кіндер зустрівся з групою учнів та педагогів з турецького міста Бурса

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з групою учнів та педагогів з турецького міста Бурса

Сьогодні міський голова Олег Кіндер зустрівся з групою учнів та педагогів, які прибули у Ковель з турецького міста Бурса.
Гості приїхали на запрошення колективу гімназії імені Олени Пчілки. Нещодавно цей навчальний заклад започаткував співпрацю з державною школою Туреччини. Гімназисти разом зі своїми наставниками уже відвідали Бурсу. Для них була організована цікава програма, багато пізнавальних екскурсій. Аби краще зрозуміти побут цієї країни, її історію, традиції, проживали усі в турецьких сім’ях.
 
Тепер українські родини приймають у себе  гостей. Варто сказати, що програма візиту теж дуже насичена. Делегація побувала у Львові, Луцьку. У планах - екскурсія у Київ, поїздка на Шацькі озера і, звісно, знайомство з Ковелем.
Олег Олексійович привітав юних мешканців Бурси та їх наставників, побажав їм приємного відпочинку в Україні, цікавих знайомств, спілкування з однолітками. На його думку, такі візити дуже корисні як для українських, так і турецьких дітей, адже це допомагає відкрити і зрозуміти, чим живе інша країна, взяти щось корисне для себе, поліпшити знання  англійської.
Гості цікавились справами міста, системою освіти в Україні, повноваженнями міського голови.
 
Олег Кіндер запропонував школярам відчути себе у ролі керманича міста, сфотографувавшись  у сесійній залі. 
Читайте також:

20 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти