Ковельчани презентували Університет третього віку на Всеукраїнській конференції у Дніпрі

Ковельчани презентували Університет третього віку на Всеукраїнській конференції у Дніпрі

У м. Дніпрі відбулася перша Всеукраїнська конференція керівників і представників Університетів третього віку «Роль соціальних програм в адаптації старшого покоління до сучасного суспільного життя».  На захід з'їхалися близько сотні делегатів з 17 областей України, а також фахівці з Польщі, де  активно впроваджують програми для громадян поважного віку.
Серед учасників конференції - радники міських голів, перші проректори вищих навчальних закладів, начальники управлінь соціального захисту, директори територіальних центрів, посадові особи облдержадміністрацій, керівники громадських організацій. До обговорення питань форуму також долучились представники Міністерства соціальної політики та Міністерства молоді і спорту.
Діяльність Університету ІІІ віку в Ковелі презентували Софія Сагаль – начальник управління соціального захисту населення, яка є його засновником, та Діана Возна – директор територіального центру,  котра координує роботу. Вони за допомогою відеослайдів показали досягнення. Наочні матеріали (альбоми, брошури, буклети, текст гімну та інше) дозволили більш детально ознайомити з Університетом ІІІ віку, що працює в нашому місті майже 15 років і  є одним з перших в Україні.
 
«Цей формат дуже важливий для нас. Тут можна було поділитись досвідом, дізнатися про форми роботи з людьми поважного віку в різних містах і регіонах країни, - відзначила Софія Сагаль. – Зокрема, у м. Дніпрі Університет ІІІ віку - це соціальний проєкт міського голови Бориса Філатова». 
Дніпровський УТВ має ряд партнерів не лише серед місцевих вищих навчальних і культурних закладів, але й організацій в різних містах України.  Конференція дозволила налагодити і зміцнити такі зв'язки між колегами й однодумцями.
 
Делегати також мали можливість безкоштовно відвідувати театри і музеї Дніпра, для них була підготовлена насичена й цікава культурна програма.
 
 
 
Територіальний центр соціального обслуговування м. Ковеля

Читайте також:

20 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти