Олег Кіндер: низько вклоняюся Вам за Вашу благородну працю, співчутливе серце і золоті руки

Олег Кіндер: низько вклоняюся Вам за Вашу благородну працю, співчутливе серце і золоті руки

Дорогі працівники охорони здоров’я! Шановні ветерани медичної галузі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Ваша справа - важка й відповідальна, але водночас найгуманніша і вкрай необхідна. Адже що може бути важливішим, ніж життя людини і її здоров'я, а ви щодня й щохвилини оберігаєте ці найдорожчі цінності. Милосердя і чуйність стали Вашим покликанням, а самопожертва і вірність обраному шляху - невід'ємною складовою професії.
Для міської влади охорона здоров’я є одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності. Видатки на галузь постійно зростають. Завдяки цьому у Ковелі дуже багато зроблено для покращення роботи закладів: проводиться ремонт і облаштування приміщень, придбано сучасне обладнання. А для підвищення авторитету та поваги до професії, заохочення медичних працівників до творчої праці у нинішньому році вперше запроваджено міську премію для працівників у п’яти номінаціях.

З почуттям великої вдячності низько вклоняюся Вам за Вашу благородну працю, співчутливе серце і золоті руки, за вашу відданість і готовність якнайшвидше прийти на допомогу хворому.

Зайве доводити, наскільки потрібною і значною є ваша місія – лікувати людей, сіяти в душах віру й надію на одужання. В усі часи ваша праця не була легкою. Хай усе добро, зроблене з душею, професіоналізмом та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я та наснаги в нелегкій, але святій справі – лікувати людей, дбати про їх здоров’я!


З повагою –
міський голова Олег Кіндер

 

Читайте також:

14 червня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти