Подарункові набори до свята отримали діти загиблих учасників АТО та з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах

Подарункові набори до свята отримали діти загиблих учасників АТО та з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах

У Ковелі тривають заходи до Міжнародного дня захисту дітей. Сьогодні у сесійній залі міської ради відбулась зустріч представників влади з сім’ями загиблих учасників АТО та тими, які опинилися в складних життєвих обставинах.
 
Маленькі та  юні ковельчани зі своїми батьками, бабусями, дідусями завітали на святкову зустріч. Щирі слова вітання їм адресували секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник служби у справах дітей Жанна Вельма, старший інспектор ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Юрій Кузьмук.
Понад 70 хлопчиків і дівчаток з 37 родин отримали продуктові набори, придбані за кошти міського бюджету. 
Вручили подарунки синам і донькам героїв, які загинули, захищаючи рідну землю на Сході України. Про це подбали керівник обласного відділення Всеукраїнської спілки «Побратими України» Юрій Ганджала та директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк. 
Діти одержали також запрошення на розважально-пізнавальні заходи, які впродовж цих днів проходитимуть  у місті. Організатори сподіваються, що вони додадуть хорошого настрою, позитиву, корисної інформації та радості ковельській дітворі.

Читайте також:

30 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти