У Ковелі впорядковують прибудинкові території

У Ковелі впорядковують прибудинкові території

У Ковелі працюють над оновленням прибудинкових територій. Зокрема, впродовж двох останніх років  впорядкували двори на 40 років Перемоги, 15, Грушевського, 5, Володимира Кияна, 74, Заводській, 7,  Володимирській, 91а.
Цьогоріч їх планують відремонтувати на Володимирській, 85 та 40 років Перемоги,17.
 
У цьому мікрорайоні уже поряд благоустроєні подвір’я і до ладу хочуть привести сусідні. Крім того, на Володимирській, 85 є проблема підтоплення. Тут необхідно здійснити реконструкцію водовідведення.
 
Такі ж питання потребують вирішення  на 1 Грудня, 2 та 4. Ці об’єкти теж внесено у плани.
 
На сьогодні завершені тендерні процедури і найближчим часом  розпочнуться роботи.
 
Крім того, у місті ведеться поточний ремонт прибудинкових територій біля двох багатоповерхівок — Мечникова, 2 та Заводській, 17.
За словами заступника  міського голови Андрія Товстиги, мешканці погодились, що роботи будуть здійснюватись  у кілька етапів впродовж двох-трьох років. Зокрема, цьогоріч за першою адресою  викладено з бруківки тротуари, облаштовано клумби. Підрядники над цим працюють за іншою адресою.
 
Міський голова Олег Кіндер побував на цих об’єктах, поспілкувався з будівельниками. Олег Олексійович говорить, що ще чимало є прибудинкових територій, які потребують змін. Міська влада шукає різні шляхи, аби  вирішення питання рухалось швидше. На жаль, самі власники квартир не надто виявляють активність та бажання взяти дольову участь у фінансуванні. При тому, що у місті створено револьверний фонд для потреб ОСББ, які можуть ним скористатись без сплати відсотків. І це дало б змогу щороку ремонтувати більше дворів.Читайте також:

29 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти