Ковельчанам провели автоматичний розрахунок житлових субсидій на неопалювальний період

Ковельчанам провели автоматичний розрахунок житлових субсидій на неопалювальний період

 Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради повідомляє, що без звернення громадян проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії на неопалювальний період з 01.05.2019 р. по 30.09.2019 р для 5100 домогосподарств, які отримували її у попередньому сезоні. 
 
Звертаємо увагу,  що домогосподарствам, в яких члени сім’ї зареєстровані за іншою адресою або кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих, орендарям, внутрішньо переміщеним особам та громадянам, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, субсидія призначається лише після подання нової заяви та декларації. У разі автоматичного призначення субсидії вищезазначеним категоріям просимо терміново звернутися в кабінет № 6 управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради або за телефоном  52919.
 
Спеціалістами управління протягом червня-липня буде здійснено перевірку правильності нарахованих субсидій. Є випадки, коли під час автоматичного розрахунку субсидії не завантажено доходи міських жителів, які включаються при призначенні субсидій: пенсії, допомоги, заробітна плата, і як наслідок розмір субсидії завищений. Тому у разі виявлення помилок  програмного забезпечення розмір субсидії буде уточнено, а суми надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії мають бути повернені громадянином у готівковій формі до державного бюджету.  
 
Нагадуємо, що ковельчани, які користуються субсидією, несуть персональну відповідальність за подачу достовірних відомостей про доходи, майно, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства, а також - у складі сім’ї члена домогосподарства,  зміну сімейного стану осіб, яких враховано для призначення субсидій. 
 
Субсидіанти зобов’язані подати інформацію у разі придбання або володіння транспортними засобами, з дати випуску яких минуло менше 5 років (крім мопедів). Також повідомляти про придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття власності в іншій законний спосіб, перевищує 50 тисяч гривень.
 
Софія Сагаль,
начальник   управління  соціального захисту
населення виконавчого комітету   

Читайте також:

28 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти