Депутати розглянули майже 70 питань на черговій сесії

Депутати розглянули майже 70 питань на черговій сесії

На п’ятдесят першій  сесії міської ради депутати розглянули майже 70 питань.
 
Зокрема, внесено  зміни до рішення міської ради від 13.12.2018р. №45/7 “Про міський бюджет міста Ковеля на 2019 рік”.  Збільшення обсягу доходів дало можливість забезпечити необхідні видатки. Це стосується галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, фізичної культури і спорту, комунального господарства, реалізації заходів щодо громадського порядку і безпеки. 
Понад 30 проектів рішень стосувались регулювання земельних відносин в місті. Це - надання дозволів на складання проектів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проектів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо. 
 
Депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2019- 2021 роки.
Підтримано рішення про  надання частини підвального приміщення спеціалізованої школи №3 ім. Лесі Українки в безоплатне користування громадській організації “Клуб настільного тенісу Патріоти Волині” терміном  на 5 років.
 
На засіданні затверджено Положення про Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції та взято до відома інформацію про роботу цього структурного підрозділу.

Читайте також:

23 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти