У Ковелі до призовної дільниці військкомату здійснено приписку 334 юнаків

У Ковелі до призовної дільниці військкомату здійснено приписку 334 юнаків

На засіданні виконавчого комітету взято до відома інформацію Ковельського об'єднаного міського військового комісаріату щодо приписки до призовної дільниці по м. Ковелю юнаків 2002 року народження. 
     
Було повідомлено, що вона пройшла у встановлені строки та в тісній взаємодії з представниками місцевих органів влади. При їх сприянні було вирішено  питання стосовно забезпечення належних умов для роботи комісії, виділено  необхідні кошти.
 
У кращу сторону з підготовки та проведення  приписки до призовної дільниці ковельчан 2002 року народження відзначено  НВК №11 та СШ №3. Разом з тим, у  вечірній школі, ЗОШ №1 і ЗОШ №12 мали місце недоліки, які були своєчасно усунені.
 
На призовній дільниці у цей період надзвичайних подій не трапилось, порушень дисципліни, громадського порядку не було.
 
Перед майбутніми захисниками виступили офіцери Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, ветерани війни з питань військово-патріотичного виховання та військово-професійної орієнтації молоді.
 
На призовну дільницю для приписки з’явились 334 юнаки, що становить 100 відсотків.  Придатними до військової служби визнані  236 осіб або 71 відсоток, потребують лікування 31, непридатних в мирний час, обмежено придатних у військовий час - 49 громадян та 14 - непридатних до військової служби з виключенням з військового обліку. Взято на військовий облік 330 юнаків, що становить 100 відсотків.
  
Завдання, покладені на Ковельський ОМВК з організації і проведення приписки  17-річних ковельчан до призовної комісії, успішно виконані.
 
 
Відділ з питань діяльності
правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної
та кадрової роботи
 
 
 
 
 
 

Читайте також:

13 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти