Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків з об’єктами  громадського призначення в районі вулиць Пирогова - Володимирської – Незалежності в місті  Ковелі Волинської області».
Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 25 серпня 2016 року  № 13/58 «Про дозвіл на розроблення детального плану території»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля, її орієнтовна площа становить 12,2 га. На цій території пропонується розмістити багатоквартирні житлові будинки  висотою 4 поверхи до 17,0 м з об’єктами громадського призначення, спортивний комплекс та парк.  У будинках передбачається влаштувати 168 квартир на 630 мешканців. Площа території, передбачена під розміщення багатоквартирної житлової забудови складає 4,4 га, спортивного закладу – 0,5 га, парку – 4,8 га та об’єктів інженерної інфраструктури – 2,5 га. Також у кварталі планується розмістити 156 машиномісць для автотранспорту мешканців цього району, з них 56 машиномісць - гостьові автостоянки. Площа забудови складатиме 6198,0  кв.м, площа мощення – 10677,1 кв.м, площа озеленення – 6858,9 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 03 травня 2019 року до 21 червня 2019 року з  8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
      Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 21  червня 2019 року.        
         Пропозиції до детального плану території  мають право подавати:
         1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено детальний план території; 
        2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   детальний план території; 
        3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях; 
        4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію; 
       5) народні депутати України,  депутати Ковельської міської ради.
       Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
        Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення багатоквартирних житлових будинків з об’єктами  громадського призначення в районі вулиць Пирогова - Володимирської – Незалежності в місті  Ковелі відбудуться 21 травня 2019 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Виконавчий комітет Ковельської міської ради
 
 
 
 
 
 
 
 

Читайте також:

02 травня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти