Ковель переміг у всеукраїнському конкурсі

Ковель переміг у всеукраїнському конкурсі

Ковель виборов перше місце у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою  і підтримки громадського порядку» у третій категорії міст з населенням до 100 тисяч мешканців за підсумками роботи у 2011 році. Перемогу разом із нашим містом розділив Іллічівськ (Одеська обл.).

     За першою категорією населених пунктів першість у  Києва та Одеси, за другою  –  у Севастополя та Маріуполя (Донецька обл.); за четвертою  –  у Славутича (Київська обл.) та Березне ( Рівненська обл.); за п’ятою – у селищ Тростянець (Вінницька обл.) та Авангард (Одеська обл.); за шостою –  у сіл Боратин ( Луцький р-н Волинська обл.) та Петропавлівськ (Київська обл.)

  Ще одне волинське місто,  Володимир-Волинський,  посіло третє місце у своїй категорії.

Звання «Населений найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» Ковель отримував неодноразово. У 2008 році місто уже було переможцем на всеукраїнському рівні.

       Питання благоустрою, ремонту і оздоблення, екологічного та санітарного стану  міста  на постійному контролі міської влади та відповідних служб. Хід  виконання робіт та їх результати розглядаються на сесіях міської ради, засіданнях виконавчого комітету та щотижневих нарадах у міського голови за участю начальників управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради,  висвітлюються в засобах масової інформації.
     Чотири роки поспіль проводиться конкурс до Дня міста Ковеля, у якому визначаються переможці в номінаціях «Найкраще озеленення балкону», «Найкращий благоустрій території підприємств, організацій», «Найкращий благоустрій прибудинкової території», «Садиба зразкового порядку».

       2011  рік наша громада завершила з хорошими здобутками. Усі ми були дбайливими господарями, небайдужими до розвитку міста. Завдяки цьому Ковель відзначено на всеукраїнському рівні. Перехідний кубок переможця конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою  і підтримки громадського порядку» знову повертається у місто залізничників.
Читайте також:

28 травня 2012
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти