У Ковелі презентували частину оновленого приміщення поліклініки на вулиці Театральній

У Ковелі презентували частину оновленого приміщення поліклініки на вулиці Театральній

Сьогодні у Ковелі презентували частину оновленого приміщення поліклініки на вулиці Театральній.
 
Капітальний ремонт зроблено за рахунок субвенції з державного бюджету. Ці кошти МТМО отримало від Національної служби здоров’я України у відповідності до кількості підписаних декларацій з сімейними лікарями, терапевтами. На сьогодні угоди уклали майже 80% ковельчан. Нагадаємо, що раніше завдяки цьому були придбані автомобілі для МТМО.
Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Кубай розповів, що на сьогодні відремонтовано шість кабінетів для сімейних лікарів, кабінети завідуючого, головної медсестри та онкопрофоглядів. Також придбані нові меблі, комп’ютерна техніка, медичне оснащення. 
 
“Для нас, працівників, це значний крок вперед. Тепер кожен лікар має у своєму розпорядженні новий комп’ютер, електрокардіограф, препарат для визначення цукру крові та інше обладнання. Це і зручності для наших пацієнтів”, - таку думку висловила  сімейний лікар Юлія Мокійчук.
Міський голова Олег Кіндер теж оглянув нові кабінети. Спілкуючись з медиками, він вкотре їм подякував за роботу та наголосив, що міська влада і надалі буде підтримувати розвиток медичної галузі. У нинішньому році з місцевого бюджету  спрямовується значна сума коштів на ремонтні роботи, обладнання.
Зокрема, вони будуть використані на оновлення четвертого поверху пологового будинку (там розташовані – реанімаційне відділення, операційна акушерська, пологові зали). Виділяються гроші  на влаштування там дитячої поліклініки, поліпшення умов у дитячій лікарні.
 
Крім того, Олег Олексійович повідомив, що нещодавно відбувся інвестиційний конкурс на будівництво багатоквартирного 5-поверхового житлового будинку на вулиці  вул. Володимира Кияна, 70-б (третя секція). Його виграла волинська компанія. Після здачі об’єкта,  частину першого поверха буде передано МТМО для облаштування там амбулаторії первинної медичної допомоги.
Головний лікар МТМО Олег Самчук каже, що роботи у поліклініці продовжаться. Також за кошти Світового банку у Ковелі ведеться реконструкція приміщень, які надало місто,  на вулиці 40 років Перемоги та Відродження. Там згодом теж будуть відкриті   амбулаторії  первинної медико-санітарної допомоги. У перспективі, для зручності мешканців, вони з’являться  у кожному мікрорайоні Ковеля.

Читайте також:

05 квітня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти