53 обдаровані учні Ковеля отримають щомісячні іменні премії міського голови

53 обдаровані учні Ковеля отримають щомісячні іменні премії міського голови

Відповідно до розпорядження міського голови Олега Кіндера від 13 березня № 64-р п’ятдесят три обдаровані учні 7- 1 класів з 10 навчальних закладів Ковеля отримають щомісячні іменні премії міського голови за вагомі здобутки в навчанні, перемоги в обласних предметних олімпіадах, конкурсах-захистах наукових робіт, творчих змаганнях.

Найвищий рейтинг здобули десятикласниця ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Катерина Комісарик (І місця на обласних олімпіадах з історії та правознавства) та учень 10 класу міської гімназії Ілля Стасюк (дві перемоги на обласних олімпіадах: І місце з інформатики та ІІ - з фізики).

Серед ЗЗСО найбільше стипендіатів традиційно мають Ковельська міська гімназія (15), спеціалізована школа № 3 ім. Лесі Українки (8), НВК №11, НВК №13, ЗОШ №10 ( по 6) .

В жодній навчальній дисципліні ковельські школярі не залишилися без нагород. Четверо з них стануть учасниками ІV етапу Всеукраїнських олімпіад та змагань, де сподіваються успішно виступити і посісти високі місця. Велика подяка і педагогам, які натхненною працею, знаннями і мудрістю сприяли гарним результатам наших юних обдарувань. Більше 40 вчителів готували і допомагали нашим переможцям.

Бажаємо юним ковельчанам вдалих виступів в майбутньому, а заслужені стипендії хай будуть гарним стимулом для подальших перемог!
 

Читайте також:

18 березня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти