Ковельські пауерліфтери - серед переможців та призерів кубку світу

Ковельські пауерліфтери - серед переможців та призерів кубку світу

Понад 200 атлетів-паралімпійців з 37 країн світу зібралися в м. Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати). Тут з 8 по 12 лютого проходить 10-й кубок світу з пара-пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.
Вдруге у складі збірної команди України беруть участь ковельчани Ксенія Токар (учениця ЗОШ № 8) та Денис Остапук (студент КПЕК).
У перший день змагань у ваговій категорії до 41 кг, проявивши справжній бійцівський характер, наша 17-ти річна спортсменка за третьою спробою виборола бронзову медаль в юнацькій першості.
Результат другої спроби приніс Денису Остапуку золоту медаль першості та бронзову медаль в загальному заліку у ваговій категорії до 59 кг.
Вітаємо з блискучим виступом наших паралімпійців та бажаємо перемог на чемпіонаті світу, який відбудеться 12-22 липня у м. Астана (Казахстан).
Громадська організація „Ковельський міський клуб адаптивного фізичного виховання і спорту „Спарта” вдячні за підтримку міській владі та депутатам, благодійному фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» та усім небайдужим ковельчанам.

Валерій Дружинович, голова ГО «Ковель-Спарта»
 

Читайте також:

12 лютого 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти