Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирного житлового будинку по вулиці Заводській, 12 в місті Ковелі Волинської області».
Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект»
Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 27 червня 2018 року № 39/83 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Заводській,12»
Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля у кварталі багатоповерхової житлової забудови. Площа земельної ділянки складає 0.3574 га, кадастровий номер
0710400000:14:008:0019. Земельна ділянка перебуває у користуванні - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. На ділянці пропонується розмістити 4-х поверховий житловий будинок на 53 квартири. Площа забудови складатиме 1100 кв.м, площа мощення – 782,3 кв.м, площа озеленення – 1691,7 кв.м.
Проект складається з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема організації руху транспорту і пішоходів
Схема розташування інженерних мереж
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали:
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 23 січня 2019 року по 22 лютого 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 22 лютого 2019 року.
Пропозиції до детального плану території мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено детальний план території;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено детальний план території;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено детальний план території, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію;
5) народні депутати України, депутати Ковельської міської ради.
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку та особами, які не зазначені в переліку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Виконавчий комітет Ковельської міської ради

 

Читайте також:

23 січня 2019
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти