У Ковелі безробітних залучатимуть до здійснення благоустрою та впорядкування території міста

У Ковелі безробітних залучатимуть до здійснення благоустрою та впорядкування території міста

У Ковелі затверджено Програму організації та проведення  громадських робіт тимчасового характеру на 2019-2021 роки. Її міська влада буде реалізовувати спільно з  міськрайонним центром зайнятості.
 
Це дасть змогу ковельчанам, які перебувають на обліку служби, заробляти додаткові кошти, разом з тим, зробити певний внесок у вирішення соціально важливих проблем міста.
Планується, що роботою забезпечуватимуть КП«Добробут», РЖКП №1 та №2,  управління водопровідно – каналізаційного господарства, ПТМ «Ковельтепло», ДП «Ковельське лісове господарство», управління соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.
 
Безробітних залучатимуть до робіт з благоустрою та впорядкування територій міста, придорожніх смуг. У зимовий час - до прибирання снігу.  Працюватимуть із соціальними службами. 
 
Щороку на реалізацію цієї Програми з міського бюджету буде виділятись 200 тисяч гривень. Таку ж суму надаватиме міськрайонний  центр зайнятості. 
 
Координацію та контроль за виконанням Програми здійснюють  фінансове управління та управління капітального будівництва  та ЖКГ виконавчого комітету  і центр зайнятості.

Читайте також:

10 січня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти