У школі мистецтв звучала музика Мирослава Скорика

У школі мистецтв звучала музика Мирослава Скорика

Нещодавно у школі мистецтв відбувся захід, присвячений творчості видатного українського композитора, нашого сучасника Мирослава Скорика.


13 липня маестро відзначив своє 80-ліття. З нагоди ювілею 2018 - проголошено Роком музики Мирослава Скорика. У його рамках в різних містах України та за кордоном відбулися чисельні концерти та творчі зустрічі. До них долучились і ковельські мизиканти.

Мирослав Скорик - композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, кандидат мистецтвознавства, співголова Спілки композиторів України в 2006—2010 роках, художній керівник Київської опери (2011-2016). Його твори відомі в усьому світі. Часто композитор виступає як диригент і піаніст.


Викладач школи мистецтв Світлана Вавриш підготувала та провела змістовну лекцію. Присутні познайомились з цікавою біографією митця та його творчими досягненнями.

По тому прозвучали твори Мирослава Скорика у виконанні викладачів та учнів школи: дуету "Наталі" (Наталія Тишик та Наталія Зінковська), Ольги Середи (концертмейстер Олена Артеменко), Анастасії Середи (викладач Лілія Корнєва, концертмейстер Ольга Ярмольська), Людмили Лимар, Вікторії Йоц-Холодько, Ірини Литвинюк (викладач Тетяна Корнєва, концертмейстер Альона Власюк).


 

Читайте також:

21 грудня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти