Депутати рекомендували проект бюджету на 2019 рік на затвердження сесії

Депутати рекомендували проект бюджету на 2019 рік на затвердження сесії

Низку питань, які вносяться на розгляд позачергової сесії міської ради, сьогодні опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів. Провів засідання її голова Володимир Бойко. У роботі взяли участь депутати Олег Коцура, Алла Півень, Олександр Місяць, Юрій Семенюк, Юрій Рудь, Наталія Долінко, Вадим Клімук, секретар міської ради Віра Федосюк, заступники міського голови Ігор Прокопів та Андрій Товстига, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

Обранці громади підтримали внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017р. №32/25 “Про міський бюджет на 2018 рік» та до окремих місцевих програм.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук поінформувала про проект бюджету на 2019 рік.

Загальний обсяг фінансового ресурсу міста Ковеля на 2019 рік становитиме понад 779 млн грн. Основні призначення якого спрямовуються на соціальний захист, освіту, охорону здоров’я та комунальну сферу.

Валентина Олександрівна наголосила, що головний фінансовий документ міста є збалансованим та реальним до виконання.

Бюджет розвитку за попередніми підрахунками становитиме понад 65 мільйонів гривень. Значні кошти заплановані на благоустрій міста та поліпшення його інфраструктури.

З документом депутати мали змогу ознайомитись на офіційному сайті міста, під час засідання робочої групи. Тож члени комісії підтримали проект і рекомендували його на затвердження сесії.

Також обранці громади проаналізували звіти про виконання діючих місцевих програм і розглянули програми на наступний рік.
Серед них - щодо соціального та правового захисту дітей, попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей; підтримки сім'ї та молоді; розвитку культури та мистецтва; розвитку місцевого самоврядування у місті Ковелі; висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування; розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі; розробки містобудівної документації на забудову територій міста Ковеля; організації рятування людей на водних об’єктах міста Ковеля в літній період; охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі; соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля; підтримки розвитку пріоритетних видів спорту; розвитку фізичної культури і спорту; розвитку земельної реформи в м.Ковелі.

Програми розроблені на 2019-2021 роки. Всі вони рекомендовані до затвердження на позачерговій сесії міської ради, яка відбудеться 13 грудня.


 

Читайте також:

10 грудня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти