У Ковелі для споживачів газу відкрили сучасний центр обслуговування

У Ковелі для споживачів газу відкрили сучасний центр обслуговування

Сьогодні, 23 листопада, у Ковелі для споживачів газу відкрили центр обслуговування клієнтів. Новий офіс знаходиться за адресою: м.Ковель, вул.Степана Бандери, 34 а.
На урочисту подію завітали перший заступник міського голови Михайло Гетьман, голова правління ПАТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя, голова сектору НКЕКП у Волинській області Андрій Козачук, представники районної влади.

Михайло Олександрович, який до речі, став першим клієнтом Центру, наголосив, що це ще один крок до поліпшення якості обслуговування з вирішення різноманітних побутових питань громадян. Він подякував керівництву організації за хороші умови, які вони створили для відвідувачів та працівників. І побажав успішної роботи усьому колективу.

Щодня, окрім вихідних, понад 40 тисяч споживачів природного газу міста Ковеля та прилеглих районів зможуть отримувати різноманітні послуги.

“І так, крок за кроком, ми прагнемо реалізувати стратегію розбудови високого рівня обслуговування клієнтів, - зазначив голова правління ПАТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя. - Відкриття центру обслуговування клієнтів у Ковелі, уже другого на Волині — подія важлива і для нас газовиків, і для споживачів. Адже десятки років ми прагнули удосконалити сервіс, привести його у відповідність до світових стандартів та вимог”.


В одному офісному приміщенні європейського формату відвідувачів консультуватиме 6 менеджерів. Споживачі здійснюватимуть різноманітні операції - укладення договорів на розподіл та постачання газу, замовлення довідок і консультації щодо особового рахунка, оформлення технічної документації на приєднання до газової мережі та ін.

Родзинка центру - автоматизована електронна черга. Програмне забезпечення дозволить оптимально розподілити клієнтські потоки, а завдяки голосовим повідомленням та електронним табло споживачів інформуватимуть щодо наявності і номера місця вільного фахівця. Адміністратор зони ресепшн завжди буде готовий допомогти відвідувачу скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами «тонкий клієнт» для реєстрації Особистого кабінету споживача газу або провести оплату через платіжні термінали.

Вигідне розташування в місті залізничників, сучасний дизайн, просторі, світлі та зручні приміщення, ергономічні дивани та кулери з водою, безплатний WI-FI - необхідний комфорт клієнтам при наданні послуг.

Особливу увагу розробники приділили продуманому зонуванню, щоб клієнти могли легко орієнтуватися всередині. Зручно буде завітати до ЦОК людям із обмеженими фізичними можливостями, бо при вході в приміщення є спеціальний пандус, а також обладнаний під їх потреби санвузол. Комфортно себе почуватимуть і батьки з дітками - на них у новому офісі облаштований спеціальний дитячий куточок.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю - з 8:00 до 17:00 год, без обідньої перерви. Вихідні - субота і неділя.

 

Читайте також:

23 листопада 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти