Успішні педагоги Ковеля

Успішні педагоги Ковеля

Продовжуємо знайомити читачів нашого сайту з переможцями конкурсу “Успішний педагог”. Сьогодні до Вашої уваги розповідь про вчителя географії ЗОШ №10 Сергія Шульгача та вихователя-методиста ДНЗ№14 Юлію Петровську

Шульгач Сергій Микитович, вчитель географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист,нагороджений знаком « Відмінник освіти України», лауреат премії міської ради «Успішний педагог» у номінації «Педагоги загальної середньої освіти».


Вчителем працює 35 років, 31 з яких – в десятій школі. Значний педагогічний досвід та високий рівень професіоналізму підтверджують досягнення учнів-випускників. Двоє з них – Ружицька Лариса та Якимова Ірина, працюють вчителями географії у школах нашого міста, троє – закінчили аспірантуру за спеціальністю «Географія» - це Тарасов Геннадій, Усач Аліна та Шульгач Андрій, який захистив дисертацію у КНУ ім Т.Шевченка та здобув ступінь кандидата географічних наук.

16 його учнів закінчили вищі навчальні заклади за спеціальностями «Географія», «Геодезія», «Туризм». Велика кількість вихованців стали студентами престижних факультетів завдяки високим балам ЗНО з географії.

Сергій Микитович створив власну систему роботи з обдарованими дітьми. Вони стабільно демонструють високі результати на різних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук. В Ковельській філії ВО МАН педагог працює з дня її заснування і за цей час щороку слухачі його секції стають призерами обласного етапу, чотири рази брали участь у Всеукраїнському етапі та двічі ставали його переможцями. Потрібно зазначити, що учнівські науково-дослідницькі роботи мають продовження у ВНЗ, поглиблюються та стають основою для дипломних робіт та дисертацій. Частина їх відзначена стипендіальними грантами та дипломами.

Сергій Микитович є автором посібника «Моя мала батьківщина», співавтором підручника «Рідний край» для учнів 5 класів, автором навчальних програм та програм факультативних курсів. Крім того бере активну участь у науково-дослідницькій роботі, є співавтором наукових праць, опублікованих у наукових виданнях.
Але перш за все, успішний педагог Сергій Микитович Шульгач – чудовий вчитель, який вміє не тільки передавати учням своє захоплення географією, а розвиває в них вміння й бажання вчитися, пізнавати світ і себе, любити даровану нам землю та дбати про неї.


Петровська Юлія Вікторівна,вихователь-методист дошкільного навчального закладу №14, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, лауреат премії міської ради «Успішний педагог» у номінації «Педагоги дошкільної освіти».
Педагогічне кредо: «Для того, щоб навчати інших –потрібно вчитися самому, щоб виховувати інших- потрібно починати з себе; щоб розвивати інших потрібно постійно розвиватись»


Юлія Вікторівна – наймолодший учасник конкурсу, проте її активність, наполегливість у досяганні цілей, стрімка динаміка розвитку, а головне –досягнення: особисті, вихованців і закладу в цілому, переконливо довели конкурсній комісії, що молоді, перспективні педагоги можуть скласти конкуренцію більш досвідченим колегам і претендувати на відзнаку.

Юлія Вікторівна здійснює науково-методичний супровід педагогічного колективу, що перебуває на етапі становлення, тому перед нею особливі завдання: створити ефективну систему роботи, яка б найкоротший термін згуртувала колектив, об’єднала його навколо значущої мети, сформувати нові традиції. Про успішність виконання цих завдань свідчать перемоги закладу у конкурсі дошкільних навчальних закладів України в номінації «Кращий гімн закладу», перше місце у Всеукраїнському фотоконкурсі у номінації «Кращий інформаційний куточок ДНЗ».

Вихаватель-методист наполегливо займається самоосвітою, використовуючи усі можливості, заочно здобула другу вищу педагогічну освіту, бере участь у обласних і Всеукраїнських конференціях, майстер-класах, вебінарах. І це на самоціль , а засіб забезпечення успішного поступу молодого педагогічного колективу.


Одною із сходинок успіху педагога є участь у міському конкурсі фахової майстерності «Дошкілля-це покликання», де вона стала переможцем у номінації «Педагог-відкриття». Протягом останніх трьох років Юлія Вікторівна незмінний організатор та активний учасник усіх міських заходів методичного характеру, вона-керівник міської творчої групи та очільник школи молодого педагога. У 2017-2018 навчальному році її методичний посібник « Інтерактивні технології в системі методичної роботи закладів дошкільної освіти» став переможцем обласної виставки дидактичних на методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». Цю роботу внесено до картотеки ВІППО задля популяризації перспективного педагогічного досвіду

Управлінську діяльність молодого керівника характеризує нестандартний підхід, мобільність, гнучкість, інноваційність, динамічність. В закладі апробовано практично усі можливі інноваційні освітні технології і для роботи використовуються ті з них, які й створюють той особливий яскравий простір ДНЗ №14, який до вподоби усім учасникам освітнього процесу.

Світлана Верчук, завідувач міського методичного кабінету
 

Читайте також:

09 листопада 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти