Проекти у сфері енергоефективності підтримує фінсько-український трастовий фонд

Проекти у сфері енергоефективності підтримує фінсько-український трастовий фонд

У рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.
 
Трастовий Фонд (далі – Фонд) забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є інструментом співпраці двох країн у зазначених сфері.
«Фінсько-український трастовий фонд» фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО.
 
 
Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу органи місцевого самоврядування та бізнес.
 
Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.
 
Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність» рубрика «Фінсько-український трастовий фонд» (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund), де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.
 
Контактні особи:
Андрій Левконюк, керівник групи з реалізації завдань Фонду з фінської сторони: andrew.levkonyuk@fcg.fi;
Богдан Радченко, член групи з реалізації завдань Фонду з української сторони: radchenkobohdan1@gmail.com, тел.:(044)590-54-15

Читайте також:

12 жовтня 2018
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти