Олег Кіндер: "Пишаюсь Вашими перемогами та успіхами. Дякую, що примножуєте славу рідного Ковеля"

Олег Кіндер: "Пишаюсь Вашими перемогами та успіхами. Дякую, що примножуєте славу рідного Ковеля"

З нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулось  нагородження спортсменів та тренерів.
 
Про досягнення ковельчан  на світовій, європейській,  всеукраїнській та місцевих спортивних аренах говорив начальник відділу молоді фізичної культури і спорту Ігор Семенюк 
 
Він підкреслив, що у місті діє Програма розвитку фізичної культури та спорту. На її реалізацію з міського бюджету  у 2018 році   виділено понад півтора мільйона гривень. Завдяки цьому кращі спортсмени і тренери отримують стипендії міського голови, одноразові грошові винагороди, фінансуєся розвиток футболу у місті та проводять різноманітні заходи.
 
Інша Програма стосується підтримки  пріоритетних видів спорту. На її виконання передбачено 370 000 тисяч гривень. Крім того виділяються кошти і на ремонтні роботи спортивних закладів міста.
 
Привітав усіх зі святом міський голова Олег Кіндер. “Пишаюсь Вашими перемогами та успіхами. Проймає гордість, коли на п’єдестали різного рівня піднімаються ковельчани. Дякую, що  примножуєте славу рідного міста”, - наголосив Олег Олексійович.
 
Він зазначив, що впродовж останніх років у Ковелі завдяки співпраці міської влади з народним депутатом України Степаном Івахівим та фондом «Патріоти Волині» відкрито чимало нових спортивних об'єктів та проведено ремонт уже діючих. Подякував усім, хто долучається до вирішення питань поліпшення матеріально-технічної бази спортивних установ. 
 
На переконання міського голови, Ковель і надалі підтверджуватиме  звання «спортивної столиці краю». А завдяки таким людям, справжнім професіоналам своєї справи фізкультурний рух у нашому місті і надалі буде розвиватися та завойовувати все більшу кількість прихильників.
 
“Я готовий до діалогу з кожним із Вас, до конструктивного вирішення питань, які виникають під час роботи ” - сказав Олег Олексійович.  
 
З нагоди Дня фізичної культури і спорту Олег Кіндер вручив Грамоти, Подяки тренерам та спортсменам Ковеля за вагомий особистий внесок в розвиток спорту, створення достойного  іміджу міста. Читайте також:

07 вересня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти