Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі одночасно ведеться ремонт доріг на кількох вулицях

У Ковелі одночасно ведеться ремонт доріг на кількох вулицях

Сьогодні у Ковелі активно ремонтуються дороги. У розпалі роботи на вулиці Олени Пчілки. Тут уже встановлено електроопори. Торік було прокладено інженерні мережі. Підрядники приступили до облаштування проїджджої частини. До слова, вперше за багато років на цій вулиці її викладуть зі спеціальної бруківки.

Працює бригада на 40 років Перемоги (відрізок дороги біля ДНЗ №8). Там покращенням дорожнього полотна та будівництвом тротуару займається колектив ПрАТ “ШБУ-63”.

Розпочали капітальний ремонт вулиці Тимошенка. Його здійснюють на умовах співфінансування, адже тут проходить дорога міжнародного значення. Загальна вартість - 12 мільйонів 866 тисяч гривень. З них — 5 мільйонів 966 тисяч — міський бюджет, решта — обласний.

Зараз на Тимошенка влаштовують водовідведення, після чого будуть прокладати асфальт.

У нинішньому році з міської казни на поточний ремонт було виділено 9 мільйонів гривень. Завдяки тому, що місцевий бюджет перевиконано, на минулій сесії на ці потреби додали ще понад мільйон.

Тож приємні зміни чекають на мешканців вулиці Данила Галицького. У цій частині міста — приватна забудова. Багато помешкань зводилось останніми роками і поки тут була лише грунтова дорога. Непросто було добиратись сюди особливо ранньою весною, восени теж дошкуляло бездоріжжя. Тепер для тих, хто живе на Данила Галицького ця проблема залишиться в минулому. Тут тепер здійснюють виправлення профілю грейдером з підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю.

З часом на цій вулиці можна буде покращувати дорожнє покриття, основу для цього зроблено.
У ці дні також ведеться грейдерування шляхів у мікрорайоні “Ковель-2”.

 

Читайте також:

05 вересня 2018
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти