У Ковелі прокладають мережі водовідведення

У Ковелі прокладають мережі водовідведення

З року в рік Ковель потерпає від підтоплень. Цієї ж весни проблема особливо загострилась.

Щоб цьому зарадити, уже здійснено ряд заходів. Варто зауважити, що депутатами затверджено відповідну Програму на 2018 рік, на яку з міського бюджету буде спрямовано 630 тисяч гривень.

Заступник міського голови Андрій Товстига розповідає, що уже є певні успіхи. Йдеться про вулиці Холмську, Данила Галицького та дотичні до них.

Тут давно людям дошкуляла вода, тому ще кілька років тому було прийняте стратегічне рішення – відновити мережі водовідведення.

Розпочали від автозаправної станції до вулиці Холмської .Люди відразу відчули позитивні зміни.

У 2016 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію і торік виконані роботи від Холмської до Волинської. На це використали майже 400 тисяч гривень.

Цьогоріч продовжили будувати мережі від Волинської до Данила Галицького. Це обійшлось міському бюджету у 800 тисяч гривень.

У результаті рівень води у цьому мікрорайоні було фактично понижено на 80 сантиметрів.

Андрій Володимирович повідомив, що у найближчі дні розпочнуться роботи на вулиці Луговій. Вже отримані дозвільні документи. Зараз - на експертизі проект з водовідведення вулиць Назарія Яремчука та Лермонтова.

Сьогодні ж підрядна організація працює на вулиці Ярослава Мудрого. Розчистка канави та облаштування мереж дасть змогу також вчасно відводити воду з-під залізничного мосту, де вона традиційно збиралася під час злив. 

Читайте також:

13 червня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти