Запрошуємо ковельчан до участі в конкурсі «Кращий»

Запрошуємо ковельчан до участі в конкурсі «Кращий»

Чимало колективів та  жителів Ковеля, які мають високі здобутки у певних сферах діяльності, удостоєні звання «кращий». Стартував традиційний міський конкурс з визначення успішних, активних представників міської громади і в нинішньому році. Запрошуємо ковельчан  до участі!
 
Урочисте нагородження переможців пам’ятними відзнаками, Подяками міського голови відбудеться у першу неділю липня – під час святкових заходів з нагоди Дня міста.
  
Конкурс  проводиться  у таких номінаціях:
«Громадський діяч року» - учасниками є представники громадських організацій та об'єднань, профспілок, лідери місцевих осередків політичних партій, лідери місцевого самоврядування, які працюють на громадських засадах і мають вагомі досягнення.
     Жителів краю, які проявили ініціативність та активність у благодійній діяльності, запрошуємо позмагатись за титул «Меценат року».
     Переможці в обласних, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, змаганнях, фестивалях – претенденти на успіх в номінації  «Юний талант року».        
    Чекаємо заявок на пам’ятні відзнаки від городян і колективів, які дбають про порядок, затишок і красу за місцем роботи та проживання. «Найкращий благоустрій прибудинкової території»: участь беруть мешканці багатоквартирних житлових будинків, житлові кооперативи, співвласники товариств житлових будинків. Основні критерії визначення переможця: проведення благоустрою прибудинкової території (влаштування дитячих ігрових майданчиків, спортивних майданчиків, малих архітектурних форм і т.д.); озеленення прибудинкової території, розміщення вуличного освітлення тощо.
     «Найкраще озеленення балкону»: оцінюється дизайнерське рішення озеленення балкону та естетичний вигляд в загальній панорамі фасаду багатоквартирного житлового будинку.
      «Найкращий благоустрій території підприємства, організації»: до уваги береться впорядкування та озеленення території, що належить підприємству чи організації, влаштування вуличного освітлення, розміщення малих архітектурних форм.
     За додатковою інформацією прохання звертатися у відділ внутрішньої політики, організаційної роботи за зв’язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради (каб.214). Пропозиції та матеріали на участь у конкурсі прохання подавати у названий відділ до 16 червня 2018 року.
     Телефон  для довідок - 61726.                                                                  Оргкомітет з
  проведення конкурсу

Читайте також:

13 червня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти