У Ковелі розпочато збір коштів на створення притулку для бездомних тварин

У Ковелі розпочато збір коштів на створення притулку для бездомних тварин

Проблема з безпритульними тваринами - актуальна для багатьох міст України. І Ковель – не виняток. Вирішити її гуманним шляхом означає створити умови для їх утримання. Кількість бездомних собак постійно зростає. Для того, аби убезпечити ковельчан від нападів безпритульних та бродячих собак міська влада вирішила створити у Ковелі притулок для тимчасового утримання тварин. Мова йде про собак, котрі живуть на вулиці, тобто про бездомних і бродячих. За визначенням, бездомні – це ті, які з волі випадку опинилися на вулиці або їх викинули з дому господарі. Бродячі ж народилися на вулиці й ніколи не знали господаря. 
Україна як незалежна держава, задекларувавши свій намір інтегруватися до європейської та світової спільноти, має дотримуватися відповідних стандартів у всіх сферах життєдіяльності, зокрема й у ставленні до безпритульних тварин. 2006 року Верховна Рада ухвалила закон, що забороняє жорстоке поводження з тваринами й передбачає гуманні способи регулювання їхньої кількості, так само, як і в країнах Євросоюзу.
Сьогодні для досягнення конкретних результатів необхідні спільні зусилля влади та громадськості. Створення притулку - це поки що єдиний вихід із ситуації. Адже надмірна розповсюдженість бездоглядних собак у Ковелі стала загрозливою для здоров’я мешканців міста, особливо дітей. Згідно з європейськими нормами у кожному місті має бути створено притулок для бродячих тварин. Міська влада прийняла рішення створити такий притулок на території КП «Добробут», де буде зроблена реконструкція одного з приміщень. У Ковелі відкрито благодійний рахунок, кошти з якого будуть спрямовані на утримання тварин в притулку. Фізичні особи, підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, можуть перераховувати кошти на рахунок № 35426004003104 в Ковельському УДКСУ Волинської області МФО 803014 код 20130489.
Для створення притулку необхідні значні кошти. На жаль, сьогодні такі витрати у міському бюджеті не передбачені. Розраховуємо на ваше розуміння та підтримку.  

Читайте також:

15 березня 2012
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти